מרכז וטרינרי: מרפאת הוד השרון

המרכז הרפואי הווטרינרי "אורון" בהוד השרון הוקם בשנת 2005 על ידי ד"ר אורון פרגר, תושב הוד השרון, זואולוג ווטרינר בכיר, ותיק ומנוסה.

המרפאה מצוידת במיטב המכשור המודרני, רנטגן דיגיטלי ואולטרה-סאונד חדיש, ציוד כירורגיה ברמה גבוהה, מערכת ניטור מתקדמת, מכונת הרדמה בגז (איזופלורן), א.ק.ג., מעבדת דם ושתן, ועוד.

המרכז מעניק טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על יחס אישי ואכפתי ללקוחות. צוות וטרינרים, מקצועיים ומסורים, נמצאים כאן בשבילכם ולמען חיית המחמד שלכם בכל עת.

אודות אורון פרגר

שעות פתיחה:

ימים א' ד' ה':  20:00 – 16:00 / 10:00-12:00
יום ב':  12:00- 10:00
יום ג': 20:00 – 16:00
יום ו': 12:00 – 9:00
מומלץ לתאם תור מראש
רח' ישורון 44 הוד השרון
טל': 09-7446606
טל' לחירום: 0522562625

מרכזים וטרינרים מרפאת הוד השרון
מרכזים וטרינרים מרפאת הוד השרון

אודות אורון פרגר

ד"ר אורון פרגר, וטרינר, תואר ראשון בביולוגיה (אוניברסיטת ת"א) במסגרת תכנית למצטיינים, תואר שני בזואולוגיה בהצטיינות יתרה (אוניברסיטת ת"א).

סיים לימודי רפואה וטרינרית באוניברסיטה העברית, משתתף קבוע בלימודי המשך, חבר בפורומים מקצועיים ישראלים  ובינלאומיים, ומקפיד להתעדכן בכנסים בארץ ובחו"ל.
מאז ילדותו אסף אורון וטיפל בכל חיה פצועה, למגינת ליבה של אמו, שהתקשתה משום מה להתרגל לנחשים במיטה, ועקרב בנעל…, עד שהגשים את יעודו כרופא וטרינר.
ב-1994 פתח את מרפאתו באשדוד, וב-2005  הגשים חלום ופתח את המרכז ומרפאות המומחים בהוד השרון.
בן זוג למרים ואב לאיתמר ואלה, שסובלים באהדה (בדרך כלל….) את שגיונותיו המקצועיים..
מגדל את הכלבות ג'ינג'ר וליידי (ניצולת הסגר שהייתה מועמדת להשמדה), ואת ל"גי החתול (פליט ל"ג בעומר)
אודות מרכזים וטרינרים
אודות מרכזים וטרינרים
אודות מרכזים וטרינרים

התקשרו אלינו בכל שאלה: 09-7446606

הציוד הווטרינרי המתקדם ביותר

המרכז הווטרינרי של ד"ר אורון פרגר שבהוד השרון, מצויד במכשור עדכני וחדיש. מכשיר הרנטגן באיכות בי”ח ומכשיר הפיתוח הדיגיטאלי חדיש של אגפא, משפרים משמעותית את יכולות הצוות הרפואי של המרפאה בפן האבחוני, בקבלת תמונות ברורות וחדות המקלות משמעותית על פענוח הצילום, ומהוות בסיס לאבחון.

לרשותנו מעבדת דם מלאה, כולל האפשרות להיעזר בשירותי המדיקל סנטר הסמוכים לבדיקות משלימות. חדר הניתוח מצויד במכונת הרדמה בגז איזופלורן הנחשבת בטוחה ואמינה ביותר, ולצידה ציוד ניטור ההרדמה הטוב בעולם, כמו גם ציוד התומך בחיית המחמד בזמן ואחרי הניתוח. חיות לאחר ניתוח מתעוררות ומתאוששות באשפוז, בדומה לבני אדם, בחמצן המוזרם ממחוללי חמצן.

חדר הטיפולים מאובזר היטב עם עזרים דיאגנוסטיים וציוד לטיפול במקרים שונים בתחומי האופתלמולוגיה, אוזניים, שיניים, אורתופדיה, ועוד

טיפולים וטרינרים בהוד השרון

במרפאתו של ד"ר אורון פרגר שבהוד השרון, אנו מקפידים לבצע את מירב טיפולי השגרה בכדי למנוע מחלות. בטיפולים הללו נכללים החיסונים השנתיים, טיפול נגד קרציות ופרעושים, תולעים, תולעת הפארק, עיקורים ורפואת שיניים משמרת.

צוות המרפאה משקיע זמן רב בהסברה על חשיבות הרפואה המונעת, ומציע תכניות בריאות המגלמות הנחה משמעותית על מחיר הטיפולים. הצוות דואג לתזכר את לקוחות המרפאה באשר למועדי הטיפול בחיית המחמד שלהם.

חלק ניכר מהעבודה במרפאה עוסק ברפואה הכללית. במסגרת זו אנו עושים מאמץ לתת מענה לכל מחלה, לספק אבחון מדויק ומהיר,טיפול ומעקב עד להחלמה המלאה של החיה. במסגרת זו, אנו משתפים פעולה, באורח קבע, עם מיטב המומחים בארץ, ועקב קשריו של ד"ר פרגר, גם עם מומחים מהשורה הראשונה בעולם. במקרים של חיות הסובלות ממחלות כרוניות נמצא צוות המרפאה בקשר רציף עם בעלי החיה לצורך תמיכה והבטחת הטיפול הנכון, לרבות הזמנה לבדיקות מעקב שגרתיות והתאמת תרופות במינון הנדרש בהתאם לצורך.

במרפאה חדר ניתוח המצויד במיטב המכשור להרדמה ולמעקב במהלך הניתוח. בחדר זה אנו מבצעים מגוון רחב של ניתוחים, תוך הקפדה על הדרכה והסבר על מהלך הניתוח, ההתאוששות והשיקום שלאחריו.
אחרון אך לא בחשיבותו הינו שירות הרפואה הדחופה שאנו מעניקים ללקוחותינו.

אנו זמינים ללקוחות שלנו בכל עת. אנו מעודדים אתכם להתקשר אלינו בכל בעיה שאינה סובלת דיחוי. אנו ננחה אתכם טלפונית איך להתארגן לקראת היציאה למרפאה, ונגיע במהירות המרבית לטפל בחית המחמד שלכם.

צוות וטרינרי מקצועי

המרכז הווטרינרי שבהוד השרון הוקם ע"י ד"ר אורון פרגר לפני כעשר שנים.

לצד ד"ר פרגר עובדת עדי, אסיסטנטית בעלת ותק של מס' שנים בקליניקות בצפון, שהצטרפה למשרד לפני כשנה. עדי מטפלת בכל ענייני האדמיניסטרציה ומסייעת לד"ר פרגר בטיפולים ובניתוחים.

ד"ר נסיה גאזי, רופאה וטרינרית שעברה לא מכבר מירושלים לאזור המרכז מעניקה מהידע המקצועי שלה ללקוחות המרפאה.