טיפולי שיניים

בדיקת חניכיים ושיניים

את מעמד החיסון השנתי, אנחנו מנצלים גם לבדיקת פה מקיפה, בכדי לזהות בעיות שיניים וחניכיים מבעוד מועד. פעמים רבות, בעיקר אם לא מצחצחים שיניים, מצטברים על השן רובד חיידקים ומגוון חומרים אורגניים, שמתקשים בעבור הזמן ויוצרים שכבת אבנית, בעיקר על גבול השן עם החניכיים.

מצבים אלו גורמים לריח הרע, דלקות חניכיים ובעיות שיניים רבות נוספות. בנוסף, במקרים של נגיעות קשה, חיידקים יכולים לנדוד מהפה אל מחזור הדם של החיה, ולגרום לנזקים ברקמות אחרות (כגון כבד, כליות ומסתמי לב). צחצוח השיניים חשוב בחיות בדיוק כמו בקרב בני האדם.

טיפולי שיניים

במקרים בהם נוצרה כבר שכבת האבנית, הצחצוח בד"כ אינו מספיק ויש לנקות את השיניים במרפאה, עם המכשור המתאים לכך, שנמצא בכל אחת ממרפאותינו.

ניקוי שיניים נעשה בהרדמה מלאה בחיות המחמד (לצערנו, נכשלנו בניסיון לשכנע אותם לשבת בלי לזוז ולעשות אההה..).

כיוון שאנו רואים חשיבות רבה לנושא, אנו מבצעים במרכזים שלנו ניקוי שיניים יסודי (כן, גם בכלבים מבוגרים כשצריך..) באופן שגרתי. לאחר הניקוי היסודי, אנו מלטשים את משטחי השן בציוד מיוחד במטרה למנוע ככל האפשר חזרתיות.

היכנסו לתכניות הבריאות שלנו לצפות במנויים הכוללים הנחות לניקוי השיניים.

התקשרו אלינו בכל שאלה: 09-7446606

מידע נוסף בנושא בדיקת חניכיים ושיניים

שאלות ותשובות – בדיקת חניכיים ושיניים

ריח רע מהפה יכול לנבוע ממספר גורמים. הנפוץ ביניהם הוא דלקת חניכיים משנית להצטברות אבן שן, אך גם פצעים בפה או גוף זר שנתקע בין שיניים יכול להוביל לדלקת שתגרום לריח רע. ההמלצה הטובה ביותר היא להגיע לבדיקה אצל הרופא שלך, הוא יבדוק וימצא את גורם הבעיה, וידע להמליץ על הפתרון הנכון עבור חיית המחמד שלך.
כאשר חיה מסרבת לאכול אוכל יבש ייתכן שהיא סובלת מכאב שיניים. פעמים רבות חיות מגיעות לטיפול רק כשהמצב הוא כפי שאתם מתארים אותו בשאלה. כרגע, הדבר הנכון הוא כמובן להגיע להערכה וטיפול במרפאה. בינתיים, יש להאכיל את החתול באוכל רטוב. ולהבא, מומלץ להגיע לביקורות שגרתיות וטיפולי שיניים מונעים לפני שהחתול מפתח בעיות בפה.
ניקוי שיניים אצל בעלי חיים הוא פרוצדורה שעושים אותה בהרדמה מלאה. הרדמה מלאה דורשת אמצעים, חומרים וניטור מתאים שמעלים את עלות הטיפול. ועדיין, מוטב לבצע ניקוי שיניים מניעתי ולקבל על ידי כך איכות חיים טובה לכלב ולחתול, מאשר לספוג טיפול בפה עם לקויות רבות, שעלותו תהיה גבוהה בהרבה מניקוי סטנדרטי, ושיגרום לחיה שלכם לסבל מיותר.
אנחנו מודים לכם על הטיפול המסור! השיניים של גוצ'י נראות הרבה יותר טוב, ואנחנו מקפידים לצחצח כל יום! תודה על הסובלנות ועל ההסברים המפורטים
שירלי כהן, גוצ'י
לידה ולרה היקרות, רצינו לספר לכן שבזכותכן התגברנו על החשש הגדול שלנו מטיפול שיניים בהרדמה מלאה! תודה גם לרופא היקר שעבד בחריצות וביסודיות ופתר לנו את בעיית הריח הנוראי שהיה לשאנטי בפה. נשיקות וליקוקים!
וקסמן מיכאל, שאנטי
עבור למעלה