תזונה נכונה

ייעוץ לתזונה ולאורח חיים בריא, וליווי כלבים וחתולים בתהליכי ירידה במשקל

תזונה ושמירה על אורח חיים בריא הם מבין הדברים החשובים ביותר הכלולים בשרותי הרפואה המונעת שאנו מעניקים לכם.

לצערנו, בדומה לעובר על החברה המערבית גם בבני אדם, אנו רואים יותר ויותר חיות בעלות עודף משקל. פעמים רבות הבעלים רואה את ההשמנה כמייצגת מצב בריאותי תקין.

תזונה נכונה

כפי שאנו יודעים כיום, השמנה, הן באדם והן בבעלי חיים, הינה מצב פתולוגי הגורם למחלות רבות. מקרה שמגיע ומזוהה עם בעיה של עודף משקל (למשל עקב אכילת יתר, או חוסר פעילות גופנית מספקת, או לעיתים עקב בעיה הורמונאלית) מקבל ייעוץ מקיף בנושא.

נשמח לפגוש אתכם אצלנו במרכזים שלנו, כדי לדבר אתכם על הסיכונים שבהשמנה, על דרכי טיפול, ולבנות ביחד אתכם תכנית עבודה מדויקת, עם לוחות זמנים למעקבים אצלנו. תנו לנו לעזור לכם לשפר את איכות ומשך החיים של חיית המחמד שלכם.

התקשרו אלינו בכל שאלה: 09-7446606

מידע נוסף בנושא תזונה נכונה

הזנת כלבים וחתולים

הזנת כלבים וחתולים כ"הורים" מסורים לחיות המחמד שלנו אנו נוטים לרצות לפנק אותם ולגוון את הדיאטה שלהם. כלבים רבים מתעניינים [...]

שאלות ותשובות – תזונה נכונה

אכן כן. פעמים רבות אנשים לא עומדים בפני החיה המתחננת לשאריות מהשולחן, ונותנים לה 'רק קצת פה ושם'. הנשנושים האלה, בשילוב עם האוכל היבש שהחתול אוכל בשוטף, מביא את החתול למצב בו הוא סובל ממשקל עודף. משקל עודף יכול לגרום למגוון בעיות בריאותיות שאחר כך קשה יהיה להתמודד אתן. אנו ממליצים בחום להביא את החתול ואת אביך לשיחה. נתחיל בהסברה והצהרת כוונות. לאחר מכן נבנה ביחד תכנית להפחתת משקל באופן הדרגתי, תוך שימוש במזונות רפואיים שנועדו לכך. נבצע מעקבים תקופתיים במרפאה ונדאג להמשיך ולשמור על הגזרה גם בעתיד!
זוהי שאלה מצוינת והדרך הטובה ביותר היא להסתייע בנו הרופאים בשביל לבחור את המזון שיתאים לחיית המחמד שלך. על המדף ישנם אינספור מוצרים, ומכיוון שאין חובת עמידה בתקנים, חלקם עלולים להיות מיוצרים ללא פיקוח מתאים. גם התווית אינה משקפת את איכות המרכיבים של המזון, אלא רק את האחוזים מכל מרכיב במנה (וגם מידע זה אמין רק במוצרים שלהם התקן האמריקאי AAFCO. בקרו אצלנו ונסביר לכם איך לקרוא את התווית, אילו תקנים לחפש, איזה סוג מזון הוא המתאים ביותר עבורכם ונענה על כל שאלה.
מוטב תמיד לעשות קביעה זו ביחד עם הווטרינר המטפל. הפעולות הבסיסיות ביותר לבדיקה הן מישוש כלוב הצלעות, התבוננות על הכלב מלמעלה, והתבוננות על הפרופיל שלו. במישוש יש לחוש בצלעות. אם לא מרגישים אותן הכלב סובל מעודף משקל. כשמסתכלים מלמעלה, על הכלב להיות צר יותר באזור המותניים מאשר באזור כלוב הצלעות, וגם בפרופיל, הבטן צריכה להיות צרה יותר מאזור הצלעות. אתם מוזמנים לבוא למרפאה, וביחד נבצע הערכה למשקל הכלב.
צוות יקר! עשיתם עבודה נפלאה! גם טופי נראית הרבה יותר טוב וחזרה לה שמחת החיים שכל כך אפיינה אותה, וגם אני הורדתי 5 ק"ג!! מבטיחים להמשיך ולשמור על הגזרה
טיומקין אלה, טופי
אורון היקר! כשהמלצת לנו על מתן מזון רפואי כאלטרנטיבה לטיפול בבעיית ההשמנה ובעיות האגן של בונזו, חשבנו שאתה בטח צוחק. היום, 3 חודשים אח"כ, אנחנו נפעמים מהתוצאות, ומודים לך על השכנוע לפעול בכיוון זה.
חיון אלי, בונזו
עבור למעלה