רפואה דחופה

שירותי חירום וטיפול נמרץ

המרכזים שלנו זמינים עבורכם בכל יום ובכל שעה.

אנו מתחייבים לטיפול מיידי ומקצועי, ולעשות כל שביכולתנו בכדי להקל על סבלו של בעל החיים ולנסות להציל אותו גם כשהמצב קשה.

המרפאות שלנו מצוידות היטב הן בכוח אדם מיומן והן בציוד מתאים, בכדי לטפל במקרי החירום. הציוד כולל מעבדות דם משוכללות לבדיקות בזמן אמת, ציוד רנטגן דיגיטלי, אולטרסאונד, א.ק.ג, חדרי ניתוח מאובזרים היטב, מכשירי מוניטור, הרדמה בגז ועוד.

רפואה דחופה

במידה ויש צורך בפינוי לבית חולים גדול לצורך MRI או CT או כל דבר אחר שבמרפאתנו לא נמצא, נסייע לכם ככל שניתן, ניצור עבורכם את הקשר הנדרש ונתאם עבורכם את ההגעה.

במקרה חירום, אנא אל תהססו להתקשר בכל עת (גם בלילה, בשבת, ואף בחגים). במרכזים שלנו קיימת זמינות מיידית של צוות מטפל, וטיפול נמרץ הוא עבורנו חלק בלתי נפרד מהשירות שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו.

התקשרו אלינו בכל שאלה: 09-7446606

מידע נוסף בנושא רפואה דחופה

למה בעצם לא לתת עצם לכלב?

בצירוף מקרים משעשע (או שמא, בעצם, עצוב..) עם מס' מקרים שארעו לאחרונה במרפאות, פרסם השבוע ה-FDA האמריקאי (רשויות הבריאות האמריקאיות) [...]

התחשמלות

לפני מספר ימים קיבלנו טלפון בחצות הלילה מלקוחה שסיפרה כי "מיצי" החתולה שלה נגסה בחוט החשמל של הטלוויזיה וכעת שוכבת [...]

התפשלות מעי Intussusception

התפשלות מעי Intussusception מדובר בבעיה קשה ומסכנת חיים, הנגרמת ככל הנראה ע"י פעילות יתר של מערכת העיכול ומצריכה טיפול וטרינרי [...]

חסימות שתן בכלבים זכרים

אבני קלציום - אוקסלט בשלפוחית השתן של כלבים אבנים מסוג קלציום אוקסלט בדרכי השתן של כלבים נפוצות בזכרים (73%) לעומת [...]

שאלות ותשובות – רפואה דחופה

הקאות יכולות להתפתח מסיבות שונות. חמורות יותר או פחות. הן יכולות להיות סימפטום לאינספור בעיות, מאכילה של מזון מקולקל, שינוי באוכל, אכילה מהירה. הקאה יכולה להיגרם גם מבליעת תרופות, בליעת חפצים שונים ומשונים או מבעיות במערכת העיכול או מחוצה לה שמהוות גורם ראשוני להקאה. יש לפנות בדחיפות למרפאה אם מצבו הכללי של הכלב לא טוב, אם הוא מנסה להקיא ולא יוצא כלום, אם יוצא דם בהקאה, אם הוא לא מפסיק להקיא, או אם ההקאות מלוות בשלשול. אל תהססו בכל מקרה להתקשר אלינו ולהתייעץ טלפונית. ביחד נחליט אם יש צורך בביקור או לא.
התיאור שאת/ה מציג הוא של חתול עם קשיי נשימה חריפים. הדבר יכול להיות סימפטום לבעיה לבבית או ריאתית, או בעיה ראשונית אחרת הגורמת למצוקה דרך פגיעה באותם איברים. בכל מקרה, זהו מצב שמצריך הגעה בהולה למרפאה .
כן, עליכם להגיע בבהילות למרפאה ולבדוק אותו במהירות האפשרית. לאחר פגיעה מרכב לעתים לוקח זמן עד שרואים את הפגיעה ועדיף שהרופא שלכם יבדוק ויחליט על דרכי טיפול.
לאורון ולצוות המרפאה המדהים, תודה על שהצלתם את ארתור שלנו. הוא הגיע אליכם כחול ממצוקה נשימתית נוראה, ואני כלל לא האמנתי שקיימת אפשרות להציל אותו. אנחנו חייבים להודות שכשראינו אתכם שואבים לו נוזלים מבית החזה היינו קצת סקפטים לגבי דרכי הטיפול שלכם. היום אנחנו מבינים שעשיתם את הדבר שהיה צריך להיעשות בשביל להציל את חייו. ועל כך תודות אינספור. מהמשפחה כולה.
קיארה לבינסקי, ארתור
תודה. בלעדיכם קוני שלנו לא היה כאן איתנו היום. ישר כוח, המשיכו בעבודת הקודש שאתם עוסקים בה
פילשנר גבי, קוני
עבור למעלה